Знаменитий український дизайнер Рімма Туркія вже протягом 25 років впливає на Fashion-індустрію України і розбурхує новими колекціями сучасних модниць. Унікальність феномену бренду RIMMA DONNA складається з високих стандартів якості і небувалою затребуваності. Через 10 років після відкриття першого маленького ательє у Львові Рімма зуміла розкрутити бренд RIMMA DONNA і побудувати власну фабрику. В обителі моди площею в 1500 кв.м розташовується найсучасніше обладнання для швейного виробництва. Таким чином, була створена абсолютно незалежна торгова марка, де розробка лекал і виробництво знаходяться в одних руках.

Щорічно фабрика моди RIMIT бере участь у всеукраїнських спеціалізованих виставках і престижних тижнях моди, таких як KYIV FASHION, Lviv Fashion, Odessa Fashion Day. Бренд також знайшов позитивний відгук на міжнародному рівні, взявши участь в CPM - Collection Premiere Moscow і Mining World Central Asia, який проходить в Казахстані.

«Ми не зацікавлені в тому, щоб просто створювати одяг для жінок, - каже засновниця бренду - «RIMMA DONNA» - це інновації в світі моди і пошуки абсолютно нових дизайнерських рішень». Кожен елемент образу в RIMMA DONNA перетворюється в шедевр. Ідейна натхненниця проекту щорічно перевершує саму себе, представляючи на подіумах сезонні колекції «Prêt-a-porter Fall-Winter» і «Spring-Summer».

Одяг від дизайнера Рімма Туркія відрізняють, в першу чергу, оригінальні і жіночні силуети, чудова посадка і витончений складний крій. Величезна увага приділяється естетичної частини: приємні тактильні відчуття від тканини і елементи ручної роботи, що високо цінується у всьому світі.

Бренд RIMMA DONNA дозволяє підкреслити індивідуальність жінки, так як кожна модель - це перлина лімітованого тиражу. Саме тому українки вибирають RIMMA DONNA: щоб відчути себе особливими і бажаними та починати кожен новий день з натхнення і краси.


ДИЗАЙНЕР, ЗАСНОВНИК ФАБРИКИ RIMIT і TM RIMMA DONNA
РІММА ТУРКІЯ