Знаменитий український дизайнер Рімма Туркія вже протягом 25 років впливає на Fashion-індустрію України і розбурхує новими колекціями сучасних модниць. Унікальність феномену бренду RIMMA DONNA складається з високих стандартів якості і небувалою затребуваності.

Через 10 років після відкриття першого маленького ательє у Львові Рімма зуміла розкрутити бренд RIMMA DONNA і побудувати власну фабрику. В обителі моди площею в 1500 кв.м розташовується найсучасніше обладнання для швейного виробництва. Таким чином, була створена абсолютно незалежна торгова марка, де розробка лекал і виробництво знаходяться в одних руках.

Щорічно фабрика моди RIMIT бере участь у всеукраїнських спеціалізованих виставках і престижних тижнях моди, таких як KYIV FASHION, Lviv Fashion, Odessa Fashion Day. Бренд також знайшов позитивний відгук на міжнародному рівні, взявши участь в CPM - Collection Premiere Moscow і Mining World Central Asia, який проходить в Казахстані.

«Ми не зацікавлені в тому, щоб просто створювати одяг для жінок, - каже засновниця бренду - «RIMMA DONNA» - це інновації в світі моди і пошуки абсолютно нових дизайнерських рішень». Кожен елемент образу в RIMMA DONNA перетворюється в шедевр. Ідейна натхненниця проекту щорічно перевершує саму себе, представляючи на подіумах сезонні колекції «Prêt-a-porter Fall-Winter» і «Spring-Summer».

Одяг від дизайнера Рімма Туркія відрізняють, в першу чергу, оригінальні і жіночні силуети, чудова посадка і витончений складний крій. Величезна увага приділяється естетичної частини: приємні тактильні відчуття від тканини і елементи ручної роботи, що високо цінується у всьому світі.

Бренд RIMMA DONNA дозволяє підкреслити індивідуальність жінки, так як кожна модель - це перлина лімітованого тиражу. Саме тому українки вибирають RIMMA DONNA: щоб відчути себе особливими і бажаними та починати кожен новий день з натхнення і краси.


РІММА ТУРКІЯ

ДИЗАЙНЕР, ЗАСНОВНИК ФАБРИКИ RIMIT і ТМ RIMMA DONNA
Наші переваги:
Власне виробництво
25 років успішної роботи на ринках України та Європи
Made in Ukraine
Засновниця бренду одягу Rimma Donna - Рімма Туркія, отримала Орден «Лідер України»
Диплом лауреата національного рейтингу «Кращі Підприємства України 2018» в галузі "Виробництво брендового одягу"
Диплом лауреата національного рейтингу «100 видатних професіоналів сучасної України-2019»
Диплом лауреата національного рейтингу "BIG BRANDS-2019" BUSINESS AWARD 2019
15+ країн світу географія прихильниць бренду
Наша продукція продається в країнах Україна, Росія, Чехія, Туреччина, Казахстан, Словаччина, Польща, Ізраїль, Білорусь, Грузія

800 000+ випущеної продукції
350+ найменувань товарів
150+ гуртових клієнтів з 24 областей України
360 000+ кількість задоволених покупців
200+ участь у Fashion виставках: Kiev Fashion, Lviv Fashion, Odessa Fashion Day, CPM - Collection Premiere Moscow та Mining World Central Asia, LeShow Стамбул
Одяг для сучасних жінок 30+
Моделі не мають аналогів на ринку
Лімітовані колекції Осінь-Зима/Весна-Літо
Новинки щотижня
Випереджаємо моду на кілька сезонів
Наші моделі завжди в тренді
Силуети та кольори завжди актуальні
Допомагаємо жінкам підкреслити свою індивідуальність
Наші клієнти — лікарі, юристи, телеведучі, високопосадовці і ми пишаємося, що вони обрали саме нас